Menu
Nahrávam Udalosti
U.D.O. Touchdown Europe Tour 2024

U.D.O. Touchdown Europe Tour 2024

Detail Koncertu

mar 28, 2024 Vrátna 70
Košice, 949 01
6:30 pm - 10:30 pm

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Nezničiteľný UDO. Ako inak by ste nazvali túto známu postavičku hudobného biznisu, známeho z kapiel U.D.O. a ACCEPT (a osobu po pár infarktoch !!!), kde celosvetovo zanechal nezmazateľnú stopu. Spevák Udo Dirkschneider a jeho squadra. Srdcom aj telom metalista a rocker, vyráža ešte na jedno turné. Jeho kapelu tvoria jeho syn Sven za bicími, Andrej Smirnov a Dee Damners za gitarami a čerešnička na torte – Udov spolubojovník z čias ACCEPTu – Peter Baltes za basgitarou ! Úžasné, nie ?
Posledne vypredaný Zvolen 2022 striedajú Košice kde sa UDO pekných pár rokov neukázal a preto bude návrat do mesta o toľko emotívnejší… S novinkovým albumom TOUCHDOWN z tohto roka a ukážkami z neho si fanúšikovia si vypočujú prierez kariérou tohto malého veľkého muža, vrátane spomienok na roky osemdesiate. Skvelý zvuk, ktorým je kapela UDO už tak symbolická, kryštáľovo čisté dvojsóla, skvelé bicie a nezameniteľný UDOv hlas… Je to stávka na istotu. Hudobne sa album nádherne prikláňa k starým dobrým časom predošlej kapely a titulná skladba pripomína napríklad pecku Fast as A Shark … staré časy sú previazané s novými. Typická paľba so zbormi, spevným refrénom, proste paráda. Len si to pustiť…

Pozor, na koncert UDO je spustený predaj aj obmedzeného počtu vstupeniek na balkón, odkiaľ je na celé dianie v mieste konania najlepší výhľad !

Doors Open: 6.30 pm
Showstart special guest: 7.15 pm
U.D.O.: 8.30 pm (showtime approx 90 to 120 minutes)

Cena sa bude zvyšovať!

Státie predaj na mieste 50€

KÚPIŤ VSTUPENKU

Podrobnosti

Dátum:
28 marca
Čas:
18:30 - 22:30

Organizátor

ORGANIZE s.r.o.
Telefón:
0908 656 666

Miesto udalosti

Collosseum club
Vrátna 70
Košice, 949 01
+ Google Map
View Miesto udalosti Website